FFF 54121-811262300LF
54121-811262300LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-811262300LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-811262300LF.pdf
Availability of 54121-811262300LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-811262300LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-811262300LF
Internal Part NumberEIS-54121-811262300LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions26
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.200" (5.08mm)
Length - Stack Height0.905" (23.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-811262300LF
Related Links54121-81, 54121-811262300LF Datasheet, FFF Distributor
54121-811262300LF Details Description
Related parts for 54121-811262300LF
DIODE GEN PURP 1.2KV 40A TO247AC datasheet.pdf
RES SMD 43 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RECPT 18POS .1" POL UNLOAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 2.64K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
D SUB M FE SIG CR CONTACT PL3_AW datasheet.pdf
CABLE SEAL 32-34MM F HAN EASY HO datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE SKT datasheet.pdf