FFF 54121-816141500LF
54121-816141500LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-816141500LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-816141500LF.pdf
Availability of 54121-816141500LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54121-816141500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-816141500LF
Internal Part NumberEIS-54121-816141500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions14
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.425" (36.20mm)
Length - Post (Mating)0.714" (18.15mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-816141500LF
Related Links54121-81, 54121-816141500LF Datasheet, FFF Distributor
54121-816141500LF Details Description
Related parts for 54121-816141500LF
DUCT SLOT TYPE F PVC LGRY 6' datasheet.pdf
IC VREF GND REF ADJ 8SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC P600 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.374" (9.50mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
DIN CONNECTOR 50 POS TH datasheet.pdf
TRANS FLYBACK LT8301 datasheet.pdf
TRANS NPN 100V 8A DPAK datasheet.pdf
BELT HEATERS datasheet.pdf
CAP FILM 1.5NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf