FFF 54122-106061150LF
54122-106061150LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-106061150LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-106061150LF.pdf
Availability of 54122-106061150LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-106061150LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-106061150LF
Internal Part NumberEIS-54122-106061150LF
PackagingBulk
Number of Positions6
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.171" (4.35mm)
Length - Stack Height0.453" (11.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-106061150LF
Related Links54122-10, 54122-106061150LF Datasheet, FFF Distributor
54122-106061150LF Details Description
Related parts for 54122-106061150LF
IC REG CTRLR BST FLYBK ISO 16QFN datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX W/PIN datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf