FFF 54122-106081000LF
54122-106081000LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-106081000LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-106081000LF.pdf
Availability of 54122-106081000LF
QUANTITY
54122-106081000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-106081000LF
Internal Part NumberEIS-54122-106081000LF
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.230" (5.86mm)
Length - Stack Height0.394" (10.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-106081000LF
Related Links54122-10, 54122-106081000LF Datasheet, FFF Distributor
54122-106081000LF Details Description
Related parts for 54122-106081000LF
RES SMD 105K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FILTER LINE 1MH 10A HORIZONTAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 140A MAX247 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO41 datasheet.pdf
IC CTRLR PWM CM OTP 8SOIC datasheet.pdf
IC RADIO SIGNAL PROC 44-QFP datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC SWITCH SMART LOWSIDE TO263-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
RES 316K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.83K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf