FFF 54122-106301000LF
54122-106301000LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-106301000LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-106301000LF.pdf
Availability of 54122-106301000LF
QUANTITY
54122-106301000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-106301000LF
Internal Part NumberEIS-54122-106301000LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions30
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.744" (18.90mm)
Length - Post (Mating)0.230" (5.86mm)
Length - Stack Height0.394" (10.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-106301000LF
Related Links54122-10, 54122-106301000LF Datasheet, FFF Distributor
54122-106301000LF Details Description
Related parts for 54122-106301000LF
CONN HEADER 15POS 1MM SMD TIN datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 4.42KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 3.3V OUT datasheet.pdf