FFF 54122-110321300LF
54122-110321300LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-110321300LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-110321300LF.pdf
Availability of 54122-110321300LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-110321300LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-110321300LF
Internal Part NumberEIS-54122-110321300LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions32
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.493" (12.53mm)
Length - Stack Height0.512" (13.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-110321300LF
Related Links54122-11, 54122-110321300LF Datasheet, FFF Distributor
54122-110321300LF Details Description
Related parts for 54122-110321300LF
CABLE ASSY 41POS RCPT-RCPT 8" datasheet.pdf
MICROVOLT SPADE LUG SHIELD 24" datasheet.pdf
FIXED IND 3.9NH 450MA 150 MOHM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 9.5A D2PAK datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW datasheet.pdf
WIREWAY 45 DEG STEEL 2.5X2.5" GR datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 92MA 21 OHM TH datasheet.pdf
RES 133 OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 2 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf