FFF 54122-110340850LF
54122-110340850LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-110340850LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-110340850LF.pdf
Availability of 54122-110340850LF
QUANTITY
54122-110340850LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-110340850LF
Internal Part NumberEIS-54122-110340850LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions34
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.670" (17.03mm)
Length - Stack Height0.335" (8.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-110340850LF
Related Links54122-11, 54122-110340850LF Datasheet, FFF Distributor
54122-110340850LF Details Description
Related parts for 54122-110340850LF
Connector Receptacle 36 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
BLUETOOTH LOW ENERGY 56 QFN datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR SPI MODULE datasheet.pdf
PUSH BUTTON MNT .26'X.40'' BLACK datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
TEST ADAPTER datasheet.pdf
IDC SOCKET, 0.100" 30POS datasheet.pdf