FFF 54122-111142200LF
54122-111142200LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-111142200LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-111142200LF.pdf
Availability of 54122-111142200LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-111142200LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-111142200LF
Internal Part NumberEIS-54122-111142200LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions14
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.239" (6.08mm)
Length - Stack Height0.866" (22.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-111142200LF
Related Links54122-11, 54122-111142200LF Datasheet, FFF Distributor
54122-111142200LF Details Description
Related parts for 54122-111142200LF
CONVERTER DC/DC 12V 36W OUT datasheet.pdf
IC ZNEO MCU FLASH 32K 80QFP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 36POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 330 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
SEMI COVER FOR IDC CONNECTOR datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5MM datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 500V X5R RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T766 datasheet.pdf
IC DVI/HDMI MUX/DEMUX TQFN datasheet.pdf
EMITTER DUAL 660/940NM CER 1210 datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING BLOCK 104POS datasheet.pdf