FFF 54122-112202500LF
54122-112202500LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-112202500LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-112202500LF.pdf
Availability of 54122-112202500LF
QUANTITY
54122-112202500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-112202500LF
Internal Part NumberEIS-54122-112202500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.221" (5.62mm)
Length - Stack Height0.984" (25.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-112202500LF
Related Links54122-11, 54122-112202500LF Datasheet, FFF Distributor
54122-112202500LF Details Description
Related parts for 54122-112202500LF
IC MON SUPP QD W/RST&SEL 16-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 680K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED REFLECT OUTSIDE 24V 5MM RED datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM datasheet.pdf
IC AMP HBT INGAP/GAAS 12QFN datasheet.pdf
RES 4.75K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT datasheet.pdf
XFRMR TOROIDAL 35VA THRU HOLE datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 56 OHM 10SIP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf