FFF 54122-808081400LF
54122-808081400LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-808081400LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-808081400LF.pdf
Availability of 54122-808081400LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-808081400LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-808081400LF
Internal Part NumberEIS-54122-808081400LF
PackagingBulk
Number of Positions8
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.253" (6.44mm)
Length - Stack Height0.551" (14.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-808081400LF
Related Links54122-80, 54122-808081400LF Datasheet, FFF Distributor
54122-808081400LF Details Description
Related parts for 54122-808081400LF
IC LINE DVR/RVR DIFF PAIR 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT 24POS .80MM DUAL SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 1.1A DPAK datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 630MA 32VDC 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.9A 69 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 249 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
EDGE SENSOR datasheet.pdf
FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM datasheet.pdf
IC OSC VCXO 311.04MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
UMK 250 FUSE WITH HOLDER 800MA F datasheet.pdf