FFF 54122-809241850LF
54122-809241850LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-809241850LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-809241850LF.pdf
Availability of 54122-809241850LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-809241850LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-809241850LF
Internal Part NumberEIS-54122-809241850LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions24
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.176" (4.47mm)
Length - Stack Height0.728" (18.50mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-809241850LF
Related Links54122-80, 54122-809241850LF Datasheet, FFF Distributor
54122-809241850LF Details Description
Related parts for 54122-809241850LF
DIP CABLE - CDR14G/AE14G/X datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 137K OHM 1% 0.15W 1505 datasheet.pdf
2MM PIN STRIP HEADER 14 POSITION datasheet.pdf
TVS DIODE 55.1VWM 98VC DO215AB datasheet.pdf
IC FPGA 735 I/O 1020FBGA datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf