FFF 54122-810061950LF
54122-810061950LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-810061950LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-810061950LF.pdf
Availability of 54122-810061950LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-810061950LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-810061950LF
Internal Part NumberEIS-54122-810061950LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions6
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.237" (6.02mm)
Length - Stack Height0.768" (19.51mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-810061950LF
Related Links54122-81, 54122-810061950LF Datasheet, FFF Distributor
54122-810061950LF Details Description
Related parts for 54122-810061950LF
LABEL S LAM DM TED WH 1.25X.38" datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO -15V 0.5A TO220-3 datasheet.pdf
RES 12K OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
IC DGTL SW 4096X4096 144-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 162K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
AUDIO LINE SOCKET 3.5MM 3P datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 8POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V datasheet.pdf