FFF 54122-810142000LF
54122-810142000LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-810142000LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-810142000LF.pdf
Availability of 54122-810142000LF
QUANTITY
54122-810142000LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-810142000LF
Internal Part NumberEIS-54122-810142000LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions14
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.125" (28.58mm)
Length - Post (Mating)0.218" (5.54mm)
Length - Stack Height0.787" (20.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-810142000LF
Related Links54122-81, 54122-810142000LF Datasheet, FFF Distributor
54122-810142000LF Details Description
Related parts for 54122-810142000LF
CONN SMA JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
POLYSWITCH 40V 1.10A SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMPC datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-36VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
IC 16B CCD/CIS SIG PROC 48TSSOP datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
EVAL BOARD HEARST MC9S12 MCU datasheet.pdf
CONN BRD-BRD 80POS 0.8MM datasheet.pdf