Switchcraft Inc. 5412P12P36
5412P12P36 picture photo
Mfg. Part Number
5412P12P36
Manufacturer
Product Category
Circular Cable Assemblies
Brief Description
CABLE R/A MALE-MALE 12POS 3'
Datasheet Download
5412P12P36.pdf
Availability of 5412P12P36
QUANTITY
5412P12P36 Order Process
Ship out your order
Specifications of 5412P12P36
Internal Part NumberEIS-5412P12P36
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyCircular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)5412P12P36
Related Links5412P, 5412P12P36 Datasheet, Switchcraft Inc. Distributor
5412P12P36 Details Description
Related parts for 5412P12P36
RES ARRAY 8 RES 2K OHM 16SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 15V 0.2A TO92 datasheet.pdf
IC SWITCH SPST 8MSOP datasheet.pdf
FUSE INDUST .5A 500V CLASS AM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
D-652-12XT RING BZD INSUL TAPE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 5P INLINE SKT SLD CUP datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM,SOLIS FLAG R 2 3/8 NIPL datasheet.pdf
CAP FILM 1400VDC 0.51UF RADIAL datasheet.pdf