API Technologies Corp 54779001X5F100M
54779001X5F100M picture photo
Mfg. Part Number
54779001X5F100M
Manufacturer
Product Category
Feed Through Capacitors
Brief Description
EMI FILTER PI TYPE
Datasheet Download
54779001X5F100M.pdf
Availability of 54779001X5F100M
QUANTITY
54779001X5F100M Order Process
Ship out your order
Specifications of 54779001X5F100M
Internal Part NumberEIS-54779001X5F100M
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Filters
FamilyFeed Through Capacitors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54779001X5F100M
Related Links5477900, 54779001X5F100M Datasheet, API Technologies Corp Distributor
54779001X5F100M Details Description
Related parts for 54779001X5F100M
FILTER POWER LINE 4A 250/440V datasheet.pdf
RES SMD 4.7 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 1500PSI 9/16-18 UNF 4.5V datasheet.pdf
IC REG BUCK BST PROG 2A 20DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 2.05K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC CCD CLOCK DRIVER WLP datasheet.pdf
MOUNTING HARDWARE KIT SS datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 20% 15V 2214 datasheet.pdf
RES SMD 22 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf