TE Connectivity Raychem Cable Protection 55/0322-12-6/9CS2794
55/0322-12-6/9CS2794 picture photo
Mfg. Part Number
55/0322-12-6/9CS2794
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55/ CABLE OUTER SPACE
Datasheet Download
55/0322-12-6/9CS2794.pdf
Availability of 55/0322-12-6/9CS2794
QUANTITY
55/0322-12-6/9CS2794 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55/0322-12-6/9CS2794
Internal Part NumberEIS-55/0322-12-6/9CS2794
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55/0322-12-6/9CS2794
55/0322-12-6/9CS2794 Details Description
Related parts for 55/0322-12-6/9CS2794
RES SMD 121 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
Connector Receptacle 18 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 2MHZ RRO 8VSSOP datasheet.pdf
IC COMPARATOR MAGNITUDE 16SOIC datasheet.pdf
RES 13.8K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.1A 12MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR STD 4-SOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.394" (10.00mm) datasheet.pdf
28 MODII HDR DRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf