Preci-Dip 550-10-356M26-001152
550-10-356M26-001152 picture photo
Mfg. Part Number
550-10-356M26-001152
Manufacturer
Product Category
Sockets for ICs, Transistors
Brief Description
BGA SOLDER TAIL
Datasheet Download
550-10-356M26-001152.pdf
Availability of 550-10-356M26-001152
QUANTITY
550-10-356M26-001152 Order Process
Ship out your order
Specifications of 550-10-356M26-001152
Internal Part NumberEIS-550-10-356M26-001152
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package14
Category Connectors, Interconnects
FamilySockets for ICs, Transistors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)550-10-356M26-001152
Related Links550-10-356, 550-10-356M26-001152 Datasheet, Preci-Dip Distributor
550-10-356M26-001152 Details Description
Related parts for 550-10-356M26-001152
RES SMD 274K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 16A DO203AA datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100 EXTEND datasheet.pdf
ANTENNA CHIP 5.4GHZ WIFI datasheet.pdf
AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 6V 12W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X51MM 115VAC WIRE datasheet.pdf