TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0121-28-0/2
55A0121-28-0/2 picture photo
Mfg. Part Number
55A0121-28-0/2
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A0121-28-0/2.pdf
Availability of 55A0121-28-0/2
QUANTITY
55A0121-28-0/2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0121-28-0/2
Internal Part NumberEIS-55A0121-28-0/2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0121-28-0/2
Related Links55A0121, 55A0121-28-0/2 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0121-28-0/2 Details Description
Related parts for 55A0121-28-0/2
INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD datasheet.pdf
SCREWDRIVER SET HEX 6PC datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 4.4V WD 8-MSOP datasheet.pdf
Connector Receptacle 50 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK VERT 24POS TIN datasheet.pdf
THERMOSTOR NTC 10K OHM 10% 0402 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 8POS HL LOW P datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 6W datasheet.pdf
HEAT SHRINK datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 1000VDC datasheet.pdf