TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0122-22-3/4CS1889
55A0122-22-3/4CS1889 picture photo
Mfg. Part Number
55A0122-22-3/4CS1889
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A0122-22-3/4CS1889.pdf
Availability of 55A0122-22-3/4CS1889
QUANTITY
55A0122-22-3/4CS1889 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0122-22-3/4CS1889
Internal Part NumberEIS-55A0122-22-3/4CS1889
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0122-22-3/4CS1889
55A0122-22-3/4CS1889 Details Description
Related parts for 55A0122-22-3/4CS1889
TERM BLOCK 5X20MM FUSE WM BG datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 15A 125V datasheet.pdf
CT RELAY HDR ASSY 2P YELLOW datasheet.pdf
CBL 16POS 0.5MM JMPR TYPE D 4" datasheet.pdf
RES 1.13M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PRES 1015PSI SEALED GAUGE datasheet.pdf
IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4300K 2SMD datasheet.pdf
ATTENUATOR 2 DB DC 18GHZ datasheet.pdf