TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0124-28-9/96
55A0124-28-9/96 picture photo
Mfg. Part Number
55A0124-28-9/96
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A0124-28-9/96.pdf
Availability of 55A0124-28-9/96
QUANTITY
55A0124-28-9/96 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0124-28-9/96
Internal Part NumberEIS-55A0124-28-9/96
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0124-28-9/96
55A0124-28-9/96 Details Description
Related parts for 55A0124-28-9/96
LED RED CLEAR 2PLCC SMD datasheet.pdf
RES SMD 0.47 OHM 5% 2W 1020 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
ADAPTER TARGET HEAD datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
CONN RING TIN 4/0AWG 3/8" datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .102M 27POS datasheet.pdf
NTC THERMISTOR G560/1400K/F 1% datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES 22K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf