TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0813-4-9
55A0813-4-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0813-4-9
Brief Description
55A PRIMARY/DUAL 8/ L
Datasheet Download
55A0813-4-9.pdf
Availability of 55A0813-4-9
QUANTITY
55A0813-4-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0813-4-9
Internal Part NumberEIS-55A0813-4-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0813-4-9
Related Links55A08, 55A0813-4-9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0813-4-9 Details Description
Related parts for 55A0813-4-9
BOX END PANEL CLEAR A31 SERIES datasheet.pdf
DEKAFIX GW 5 MARKED 79 50/CD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-15V 40W datasheet.pdf
SWITCH PUSH 4PST 0.25A 120V datasheet.pdf
RES 160K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
0805 33K H62 B-4000 datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 1.25W DO213AB datasheet.pdf
CB RELAY 1 FORM C 35A 12V datasheet.pdf
CAP CER 100PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf