TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0814-22-1
55A0814-22-1 picture photo
Mfg. Part Number
55A0814-22-1
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
55A0814-22-1.pdf
Availability of 55A0814-22-1
QUANTITY
55A0814-22-1 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0814-22-1
Internal Part NumberEIS-55A0814-22-1
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10,000
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0814-22-1
Related Links55A081, 55A0814-22-1 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0814-22-1 Details Description
Related parts for 55A0814-22-1
MOD PWR ENTRY 250V ILL RED SNAP datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 33.3VWM DO204AL datasheet.pdf
60706-5 TOOLING WASHER datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
1.25MM M ON 30AWG 450MM datasheet.pdf
FUSE MEGA 32V LOW TEMP 275A datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
IC DDR 1GB 166MHZ 90BGA datasheet.pdf
RES SMD 0.0232 OHM 2W 2010 WIDE datasheet.pdf