TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-20-6/9
55A0821-20-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-20-6/9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-20-6/9.pdf
Availability of 55A0821-20-6/9
QUANTITY
55A0821-20-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-20-6/9
Internal Part NumberEIS-55A0821-20-6/9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-20-6/9
Related Links55A0821, 55A0821-20-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0821-20-6/9 Details Description
Related parts for 55A0821-20-6/9
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V datasheet.pdf
IC MPU MPC83XX 333MHZ 516BGA datasheet.pdf
SENSOR 100PSI 1/4-18NPT .5-4.5V datasheet.pdf
TVS DIODE 47.8VWM 77VC SMC datasheet.pdf
CONN ADAPTER 3P-3P F-M PNL MNT datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1/2" datasheet.pdf
RES SMD 50 OHM 0.05% 1/5W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC PLAD datasheet.pdf
TX-D RELAY2 FORM C 6V datasheet.pdf