TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0821-24-6/9CS2275
55A0821-24-6/9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0821-24-6/9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0821-24-6/9CS2275.pdf
Availability of 55A0821-24-6/9CS2275
QUANTITY
55A0821-24-6/9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0821-24-6/9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0821-24-6/9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0821-24-6/9CS2275
55A0821-24-6/9CS2275 Details Description
Related parts for 55A0821-24-6/9CS2275
IC RS232 5V DRVR 15KVESD 28-SOIC datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV GATE DRIVER 8DIP datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS .100 SGL STR PCB datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 1200W datasheet.pdf
RES 2.37K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T412 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 6.49K OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
ADAPTER TNC PLG-TNC RP JACK datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 20 OLIVE datasheet.pdf
100UF 63V 10X16MM 105C 6000H datasheet.pdf