TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0822-14-9/96CS2275
55A0822-14-9/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0822-14-9/96CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0822-14-9/96CS2275.pdf
Availability of 55A0822-14-9/96CS2275
QUANTITY
55A0822-14-9/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0822-14-9/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0822-14-9/96CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0822-14-9/96CS2275
55A0822-14-9/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0822-14-9/96CS2275
CAP CER 15PF 200V NP0 RADIAL datasheet.pdf
IC OSC SILICON PROG TSOT23-5 datasheet.pdf
IC SAMPLE RATE CONV 2CH 48-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
DIODE GPP 1PH 6A 600V GBU datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS BK K OS 600W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf