TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0823-12-9/96CS2275
55A0823-12-9/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0823-12-9/96CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0823-12-9/96CS2275.pdf
Availability of 55A0823-12-9/96CS2275
QUANTITY
55A0823-12-9/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0823-12-9/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0823-12-9/96CS2275
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0823-12-9/96CS2275
55A0823-12-9/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0823-12-9/96CS2275
IDC CABLE - HKC26H/AE26G/HPK26H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONN ARRAY FEMALE 400POS SMD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 18POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
MOS 24VDC/12-300VDC 1A datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HAN 24 HPR EASYCON COVER 2XM40 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RES ARRAY 6 RES 33K OHM 7SIP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS CABLE SKT datasheet.pdf