TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0823-16-6/9
55A0823-16-6/9 picture photo
Mfg. Part Number
55A0823-16-6/9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0823-16-6/9.pdf
Availability of 55A0823-16-6/9
QUANTITY
55A0823-16-6/9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0823-16-6/9
Internal Part NumberEIS-55A0823-16-6/9
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0823-16-6/9
Related Links55A0823, 55A0823-16-6/9 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
55A0823-16-6/9 Details Description
Related parts for 55A0823-16-6/9
IC DAS 14BIT 2X4CH 36-SSOP datasheet.pdf
IC CLK BUFF ZD SPRDSPECT 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS 2MM R/A GOLD TR datasheet.pdf
CONN RCPT 26 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 238MA 1.24 OHM datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 30PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf