TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0832-14-9/93/96CS2275
55A0832-14-9/93/96CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0832-14-9/93/96CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0832-14-9/93/96CS2275.pdf
Availability of 55A0832-14-9/93/96CS2275
QUANTITY
55A0832-14-9/93/96CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0832-14-9/93/96CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0832-14-9/93/96CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0832-14-9/93/96CS2275
55A0832-14-9/93/96CS2275 Details Description
Related parts for 55A0832-14-9/93/96CS2275
IC DDR2 SDRAM 512MBIT 60BGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
OSC VCXO 622.08MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
RES 8.2M OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKER SFC 2/12 datasheet.pdf
IC FREQUENCY GENERATOR 24HVQFN datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf