TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0832-16-9/93/96CS2655
55A0832-16-9/93/96CS2655 picture photo
Mfg. Part Number
55A0832-16-9/93/96CS2655
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0832-16-9/93/96CS2655.pdf
Availability of 55A0832-16-9/93/96CS2655
QUANTITY
55A0832-16-9/93/96CS2655 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0832-16-9/93/96CS2655
Internal Part NumberEIS-55A0832-16-9/93/96CS2655
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0832-16-9/93/96CS2655
55A0832-16-9/93/96CS2655 Details Description
Related parts for 55A0832-16-9/93/96CS2655
RES SMD 6.81M OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 17POS 5MM datasheet.pdf
VARISTOR 675V 40KA SQUARE 36MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
MINITEK HDR HORIZONTAL SMT datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf