TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0842-16-MST4CS2275
55A0842-16-MST4CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A0842-16-MST4CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0842-16-MST4CS2275.pdf
Availability of 55A0842-16-MST4CS2275
QUANTITY
55A0842-16-MST4CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0842-16-MST4CS2275
Internal Part NumberEIS-55A0842-16-MST4CS2275
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0842-16-MST4CS2275
55A0842-16-MST4CS2275 Details Description
Related parts for 55A0842-16-MST4CS2275
DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35 datasheet.pdf
IC FPGA 334 I/O 484FBGA datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 2.7K OHM 0.02% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 118 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD128 datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC datasheet.pdf
ER6022-031NE, 3N/C+1N/O, 1/2" NP datasheet.pdf
FIXED IND 1.6MH 74MA 26 OHM TH datasheet.pdf