TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1111-20-9-9F871
55A1111-20-9-9F871 picture photo
Mfg. Part Number
55A1111-20-9-9F871
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1111-20-9-9F871.pdf
Availability of 55A1111-20-9-9F871
QUANTITY
55A1111-20-9-9F871 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1111-20-9-9F871
Internal Part NumberEIS-55A1111-20-9-9F871
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1111-20-9-9F871
55A1111-20-9-9F871 Details Description
Related parts for 55A1111-20-9-9F871
Crystal 4.0320MHz 30ppm 20pF 100 Ohm -10°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
D-3 FREE HANGING HOOK LARGE datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 31 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf