TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-16-6/9-9CS1939
55A1121-16-6/9-9CS1939 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-16-6/9-9CS1939
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-16-6/9-9CS1939.pdf
Availability of 55A1121-16-6/9-9CS1939
QUANTITY
55A1121-16-6/9-9CS1939 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-16-6/9-9CS1939
Internal Part NumberEIS-55A1121-16-6/9-9CS1939
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-16-6/9-9CS1939
55A1121-16-6/9-9CS1939 Details Description
Related parts for 55A1121-16-6/9-9CS1939
RESONATOR SAW CER 315.15MHZ SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS DL DIP VERT 15AU datasheet.pdf
FIXED IND 23NH 600MA SMD datasheet.pdf
BLADE #10 5PC datasheet.pdf
FIXED IND 2UH 25A 1.43 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CAP CER 270PF 200V X7R 0603 datasheet.pdf
RED RND FLAT YLW YLW DIFF TAB datasheet.pdf
CONN LINE SOURCE SET SCREW 1POS datasheet.pdf