TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-24-6/9-2
55A1121-24-6/9-2 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-24-6/9-2
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-24-6/9-2.pdf
Availability of 55A1121-24-6/9-2
QUANTITY
55A1121-24-6/9-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-24-6/9-2
Internal Part NumberEIS-55A1121-24-6/9-2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-24-6/9-2
55A1121-24-6/9-2 Details Description
Related parts for 55A1121-24-6/9-2
IC DAC DUAL V-OUT 12BIT 16-DIP datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V AXIAL datasheet.pdf
IC ECONOSCILL 3.3V SS 8-USOP datasheet.pdf
CAP CER 250PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 2MM VERT AU 12POS datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A/0.3A 10WSON datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 48W datasheet.pdf
FIXED IND 5.6MH 230MA 6.9 OHM TH datasheet.pdf
SHIELD TERMINATOR datasheet.pdf
GT 3C 3#8 SKT RECP WALL datasheet.pdf
20V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf