TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1154-22-MST5-9
55A1154-22-MST5-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1154-22-MST5-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1154-22-MST5-9.pdf
Availability of 55A1154-22-MST5-9
QUANTITY
55A1154-22-MST5-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1154-22-MST5-9
Internal Part NumberEIS-55A1154-22-MST5-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1154-22-MST5-9
55A1154-22-MST5-9 Details Description
Related parts for 55A1154-22-MST5-9
CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD PUSH-PULL datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
RES SMD 43.2K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 750PSI M10-1.0 6G .5-4.5V datasheet.pdf
RES 10K OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 344 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.92K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf