TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1221-20-2/6-9
55A1221-20-2/6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1221-20-2/6-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1221-20-2/6-9.pdf
Availability of 55A1221-20-2/6-9
QUANTITY
55A1221-20-2/6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1221-20-2/6-9
Internal Part NumberEIS-55A1221-20-2/6-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1221-20-2/6-9
55A1221-20-2/6-9 Details Description
Related parts for 55A1221-20-2/6-9
RES SMD 4.53K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 887K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DEV EMULATION EVA CHIP FOR M3754 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 500MA 24V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT PIN datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 8pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 9SKT SLD CUP datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 10A datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD datasheet.pdf
DIODE HYPERFAST 600V 8A DPAK datasheet.pdf