TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1812-24-3-3CS356
55A1812-24-3-3CS356 picture photo
Mfg. Part Number
55A1812-24-3-3CS356
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1812-24-3-3CS356.pdf
Availability of 55A1812-24-3-3CS356
QUANTITY
55A1812-24-3-3CS356 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1812-24-3-3CS356
Internal Part NumberEIS-55A1812-24-3-3CS356
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1812-24-3-3CS356
55A1812-24-3-3CS356 Details Description
Related parts for 55A1812-24-3-3CS356
CONVERTER DC-DC 12W 12V SGL datasheet.pdf
IC DRIVER IPS 2.5A 20POWERSOIC datasheet.pdf
RES SMD 6.49 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC REG CTRLR FLYBK CUK CM 14SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT HI-SPEED DUAL 28POS datasheet.pdf
LED PNL MT 1" 125VAC WT FLAT RED datasheet.pdf
LED RECT BI-COL ORN/GRN DIFF TH datasheet.pdf
RES 30 OHM 50W 1% TO221 datasheet.pdf