TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1821-20-26/29-2
55A1821-20-26/29-2 picture photo
Mfg. Part Number
55A1821-20-26/29-2
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1821-20-26/29-2.pdf
Availability of 55A1821-20-26/29-2
QUANTITY
55A1821-20-26/29-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1821-20-26/29-2
Internal Part NumberEIS-55A1821-20-26/29-2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1821-20-26/29-2
55A1821-20-26/29-2 Details Description
Related parts for 55A1821-20-26/29-2
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN HEADER 82POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER 110POS TYPE A VERT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32K FLASH 64-LQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 16VWM 28.8VC SMA datasheet.pdf
12P MTA100 CONN ASSY POL LF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
QUICKIE datasheet.pdf
CAP CER 13PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
QPro Virtex 2.5V QML High-Reliability FPGAs IC datasheet.pdf