TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1821-20-9/96-9CS2826
55A1821-20-9/96-9CS2826 picture photo
Mfg. Part Number
55A1821-20-9/96-9CS2826
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1821-20-9/96-9CS2826.pdf
Availability of 55A1821-20-9/96-9CS2826
QUANTITY
55A1821-20-9/96-9CS2826 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1821-20-9/96-9CS2826
Internal Part NumberEIS-55A1821-20-9/96-9CS2826
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1821-20-9/96-9CS2826
55A1821-20-9/96-9CS2826 Details Description
Related parts for 55A1821-20-9/96-9CS2826
IC OPAMP VGA 150MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC LEVEL SHIFTER SIMCARD 14TSSOP datasheet.pdf
RES 50 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 240V datasheet.pdf
FILTER LINE RFI COMPACT .250 3A datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO215AA datasheet.pdf