TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1821-24-2/6-9CS2275
55A1821-24-2/6-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1821-24-2/6-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1821-24-2/6-9CS2275.pdf
Availability of 55A1821-24-2/6-9CS2275
QUANTITY
55A1821-24-2/6-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1821-24-2/6-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1821-24-2/6-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1821-24-2/6-9CS2275
55A1821-24-2/6-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1821-24-2/6-9CS2275
RES SMD 2.32KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 90DEG 3.5MM datasheet.pdf
CHOKE DIFFERENTIAL 8UH 4A VERT datasheet.pdf
IC SRAM 256KBIT 20NS 28SOJ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 0.124 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 255K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T412 datasheet.pdf
BTTL ONLY BL HDPE 6OZ ESD SAFE datasheet.pdf
CAP TANT POLY 33UF 35V 2917 datasheet.pdf