TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1821-8-9/96-9CS2275
55A1821-8-9/96-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1821-8-9/96-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 8/ LAR
Datasheet Download
55A1821-8-9/96-9CS2275.pdf
Availability of 55A1821-8-9/96-9CS2275
QUANTITY
55A1821-8-9/96-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1821-8-9/96-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1821-8-9/96-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1821-8-9/96-9CS2275
55A1821-8-9/96-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1821-8-9/96-9CS2275
IC REG LDO 2.7V 0.15A 5TSOP datasheet.pdf
MOD POWER ENTRY W/FILTER 2A M80 datasheet.pdf
BEAD FERRITE ARRAY 240 OHM 2010 datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 420V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 27PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20A 150V TO-262AA datasheet.pdf