TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1822-16-9/96-3
55A1822-16-9/96-3 picture photo
Mfg. Part Number
55A1822-16-9/96-3
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1822-16-9/96-3.pdf
Availability of 55A1822-16-9/96-3
QUANTITY
55A1822-16-9/96-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1822-16-9/96-3
Internal Part NumberEIS-55A1822-16-9/96-3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1822-16-9/96-3
55A1822-16-9/96-3 Details Description
Related parts for 55A1822-16-9/96-3
XFRMR LAMINATED 25VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CHIP SET FOR RESISTIVE CONTROLLR datasheet.pdf
RES SMD 1.91K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS M12 5V 36" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W datasheet.pdf
RES SMD 6.81KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 226K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 26.4K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 78.7K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf