TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1841-18-2/4/5/6-9
55A1841-18-2/4/5/6-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1841-18-2/4/5/6-9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1841-18-2/4/5/6-9.pdf
Availability of 55A1841-18-2/4/5/6-9
QUANTITY
55A1841-18-2/4/5/6-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1841-18-2/4/5/6-9
Internal Part NumberEIS-55A1841-18-2/4/5/6-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1841-18-2/4/5/6-9
55A1841-18-2/4/5/6-9 Details Description
Related parts for 55A1841-18-2/4/5/6-9
RES SMD 39 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 408 I/O 672FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 1.78K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH LIMIT SPDT SNAP ACTN LEVR datasheet.pdf
IC SHIFT REGISTR 8B 3ST 16TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 75 OHM 1% 12.5W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 8SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf