TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1851-22-MST5-9CS2275
55A1851-22-MST5-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1851-22-MST5-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1851-22-MST5-9CS2275.pdf
Availability of 55A1851-22-MST5-9CS2275
QUANTITY
55A1851-22-MST5-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1851-22-MST5-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1851-22-MST5-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1851-22-MST5-9CS2275
55A1851-22-MST5-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1851-22-MST5-9CS2275
CONN FERRULE 2WIRE 10AWG YELLOW datasheet.pdf
VARISTOR 610V 40KA DISC 40MM datasheet.pdf
SWITCH ROTARY 6P-3POS OPEN FRAME datasheet.pdf
IC LATCH QUINT TYPE D 16SOEIAJ datasheet.pdf
IC PROCESSOR AUDIO DGTL 44-TQFP datasheet.pdf
IC 10BIT VOLTAGE CLAMP 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 32POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
IC ADC DUAL 14BIT 310M 64-QFN datasheet.pdf
CONN 4POS 2MM PCB TIN datasheet.pdf
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO-215AB datasheet.pdf
RES ARRAY 19 RES 10K OHM 20SOIC datasheet.pdf