TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1853-22-MST5-9CS2275
55A1853-22-MST5-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A1853-22-MST5-9CS2275
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1853-22-MST5-9CS2275.pdf
Availability of 55A1853-22-MST5-9CS2275
QUANTITY
55A1853-22-MST5-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1853-22-MST5-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A1853-22-MST5-9CS2275
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1853-22-MST5-9CS2275
55A1853-22-MST5-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A1853-22-MST5-9CS2275
THERMISTOR LEADED 15K OHM NTC datasheet.pdf
MOD FRAME 1PORT GRAY datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 40V 0.3A SOT23-3 datasheet.pdf
TVS DIODE 70.1VWM 113VC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 21.5K OHM 1% 30W datasheet.pdf
POT 25K OHM 1/4W CARBON LOG datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 124MA 13.5 OHM datasheet.pdf
RES 13K OHM 0.3W 0.1% AXIAL datasheet.pdf