TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1862-16-G220-9
55A1862-16-G220-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1862-16-G220-9
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A1862-16-G220-9.pdf
Availability of 55A1862-16-G220-9
QUANTITY
55A1862-16-G220-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1862-16-G220-9
Internal Part NumberEIS-55A1862-16-G220-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1862-16-G220-9
55A1862-16-G220-9 Details Description
Related parts for 55A1862-16-G220-9
IC PROGRAM 4.100V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8MAP datasheet.pdf
IC MMIC 1W POWER AMP 26-33GHZ datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X5R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.3K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CABLE 12COND 16AWG SHLD 500' datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
BERGSTIK II 0.100" SNGL ST datasheet.pdf