TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A2141-22-MSL4-9CS2275
55A2141-22-MSL4-9CS2275 picture photo
Mfg. Part Number
55A2141-22-MSL4-9CS2275
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A2141-22-MSL4-9CS2275.pdf
Availability of 55A2141-22-MSL4-9CS2275
QUANTITY
55A2141-22-MSL4-9CS2275 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A2141-22-MSL4-9CS2275
Internal Part NumberEIS-55A2141-22-MSL4-9CS2275
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A2141-22-MSL4-9CS2275
55A2141-22-MSL4-9CS2275 Details Description
Related parts for 55A2141-22-MSL4-9CS2275
IC CTRLR/DVR CMOS PROGRAM 84PLCC datasheet.pdf
ADAPTER PROGRAMMER 44-PLCC datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 200NS 32TSOP datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC .053DIA TINLEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100 EYELET datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 35A TO252-3 datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.65KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
RES 768K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
20W DC/DC-CONV POWERLINE-PLUS datasheet.pdf