TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4121-24-9/96-9
55A4121-24-9/96-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A4121-24-9/96-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A4121-24-9/96-9.pdf
Availability of 55A4121-24-9/96-9
QUANTITY
55A4121-24-9/96-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4121-24-9/96-9
Internal Part NumberEIS-55A4121-24-9/96-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4121-24-9/96-9
55A4121-24-9/96-9 Details Description
Related parts for 55A4121-24-9/96-9
RES SMD 806 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.056UF 630V X7R 1825 datasheet.pdf
MODULE AC CTLR 3PH 1200V PWS-F datasheet.pdf
RES 15.4 OHM 1W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 9-36V +/-15VOUT datasheet.pdf
JS RELAY (LONG ENDURANCE TYPE, C datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN RA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V SO8FL datasheet.pdf