TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4123-20-6/9-9-F871
55A4123-20-6/9-9-F871 picture photo
Mfg. Part Number
55A4123-20-6/9-9-F871
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A4123-20-6/9-9-F871.pdf
Availability of 55A4123-20-6/9-9-F871
QUANTITY
55A4123-20-6/9-9-F871 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4123-20-6/9-9-F871
Internal Part NumberEIS-55A4123-20-6/9-9-F871
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package2,000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4123-20-6/9-9-F871
55A4123-20-6/9-9-F871 Details Description
Related parts for 55A4123-20-6/9-9-F871
RES SMD 360 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FILTER LINE 4.7MH 4A VERTICAL datasheet.pdf
IC MCU 32BIT ROMLESS 256LFBGA datasheet.pdf
CONN FFC RCPT 5POS 2.54MM datasheet.pdf
SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT datasheet.pdf
RES 3.48 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf