TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4821-22-56/59-5
55A4821-22-56/59-5 picture photo
Mfg. Part Number
55A4821-22-56/59-5
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A4821-22-56/59-5.pdf
Availability of 55A4821-22-56/59-5
QUANTITY
55A4821-22-56/59-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4821-22-56/59-5
Internal Part NumberEIS-55A4821-22-56/59-5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4821-22-56/59-5
55A4821-22-56/59-5 Details Description
Related parts for 55A4821-22-56/59-5
CONN HEADER 6POS VERT .250 TIN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB OTP 44TQFP datasheet.pdf
RES SMD 165K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 50PS .100 DL R/A TIN datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A datasheet.pdf