TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4821-22-5L/5L-3
55A4821-22-5L/5L-3 picture photo
Mfg. Part Number
55A4821-22-5L/5L-3
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A4821-22-5L/5L-3.pdf
Availability of 55A4821-22-5L/5L-3
QUANTITY
55A4821-22-5L/5L-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4821-22-5L/5L-3
Internal Part NumberEIS-55A4821-22-5L/5L-3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4821-22-5L/5L-3
55A4821-22-5L/5L-3 Details Description
Related parts for 55A4821-22-5L/5L-3
TVS DIODE 171VWM 274VC DO204AC datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS 1MM SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM 8.5VC AXIAL datasheet.pdf
RES 28K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 385.71 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
SWITCH SELECT 2POS DPST-NC 10A datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf